Kedimin Gözleri

eslemkaya

2 gündür kedimin göz bebekleri bütün gözünü kaplayacak şekilde büyük. Zehirlendi bir günde 4 iğne oldu ve korktu sonra göz bebekleri büyüdü. Bu yüzden 2 gündür göz bebekleri küçülmüyor olabilir mi? Kendiliğinden geçer mi? Lütfen fikri olan yardımcı olabilir mi çok endişeleniyorum

4 CEVAP

bsrdgr

Geçen hafta kedim yoğun bakımdaydı. Eve geldikten sonra onun gözleri de öyleydi. Bugün de kısırlaştırma oldu, eve geldi gözbebekleri yine büyük. Tedirgin oldukları için olabilir. Sizinki de tedirginlikten dolayı olabilir, yine de bir veterineri arayıp danışın, içiniz rahatlar.

LadyAndCat

Yahu zavallılar bayıltılıyorlar bir uyanıyorlar “burası neresi ben nerdeyim noldu bana” olmuştur çocuklar. Bence normal siz de hasta olup hiçbir şey anlamasanız gözlerinizi kocaman açardınız :D

Carathras

Geçmiş olsun, iki gün uzun bir süre veterinerinizin bu durumu görmesi gerekebilir tabi donanımlı bir veteriner ise ...

eslemkaya

Uyandığımda gözleri eski haline dönmüştü çok şükür çok rahatladım teşekkürler :))