Kedim Su İçtikten Sonra Öksürüyor Yardım???

AydannD

Merhaba kedim her zaman olmasa da bazen çok su içtikten sonra eğilip bir iki kere öksürüyor acaba neden olabilir? Fikri olan veya böyle bir şey gözlemleyen oldu mu hiç? Su oda sıcaklığında ve hep aynı yerde.

8 CEVAP

Kevserhaksever

burnuna kaçıyor olabilir mi ? ya da suya tüy düşüyor bazen o takılmıştır boğazına ne alakaysa :)

Aysenmstura

Su kabı yerdeyse hızlı içince tıkanıyordur bizimkinde de oluyordu su kabını yükselttik sorun çözüldü yüksek mama su kapları var onlardan kullanabilirsiniz

AydannD

Evet yerde mamasını yükseltmiştim ama su kabını yükseltmek aklıma gelmemişti deneyeceğim teşekkürler :)

GlsmKrpk

İlk defa bugün benim kedimin de başına geldi . Çok su içmişti, kusucak sandım. Öksürme mi kusma dürtüsü mü hala emin değilim

AydannD

Zaten hemen dün de çok yediği için mamasını kusmuştu şimdi de öksürdüğünü görünce ben de kusucak sandım çünkü aynı refleks hareketleri gözlemledim. En iyisi ilk iş veterinere sormak olucak gibi teşekkür ederim.

GlsmKrpk

Evet kusacak mı öksürüyor mu belli olmuyor. Ben kusacak sandım .
Danışınca bizi de bilgilendirin

AydannD

Tabii ki teşekkürler

LadyAndCat

Kedinizin mide rahatsızlığı olabilir gözlemleyin...