Kedi Çimi Mı Malt Mı

Hbc1994

Kediler için hangisi kullanım acısından daha rahat çim mi malt mı ve kaç aylıkken vermeliyim ?

3 CEVAP

bbeyzvv

çim daha sağlıklı ama maltın kullanımı daha kolay ikisini de deneyin 6-7 aylıktan önce malt vermeyin ama çimi bilmiyorum tam

LadyAndCat

Bence malt ve kedinize küçükken malt vermeyin , en az 6 aylık olmalı malt için...

Edaturk

Ben çim de denedim maltta maltı severek ve daha kolay tükettiği için maltı tercih ettim ama ara sıra çim de veriyorum yine de