Uzatmalı Tasma

Esma12345678

köpeeğim labrador cinsi normalde çok cekiştirmiyor ama kedi falan görünce tasmayı çekiştiriyor uzatmalı tasma almak istiyorum hatta internetten sipariş ettik daha kullanmadım ama buyuk bir ırk olduğundan bozarmı tasmayı kullanan varsa yazabilirmi

4 CEVAP

Alırken mutlaka yorumları okuyun, sağlam olsun ipi. Yine de ipi sonuna kadar çekmesine izin vermeyin.

Ebra_erdem

Ben 23 kiloluk golden retrieverime 3 yıldır kullanıyorum serbest gezmesi için sıkıntı çıkmıyo ama kalın iplisini almaya özen gösterin

Kuzucansu44

Ben hem kedilerime hem köpeklerime kullanıyorum. Bence kesinlikle almalısınız. Ama kilosuna uygun olanı alın, yoksa kopabilir

Esma12345678

teşekkürler