Köpeğim Oyun Oynarken Isırıyo 2 Aylık Golden

Pasa51

Köpeğim oyun esnasında beni yada başka birini ısırıyo kanatıyor ne yapmalıyım

4 CEVAP

doglove777

eğer sadece oyun esnasında yapıyorsa demekki oyun olarak ısırıyor belkide kızdıracak bişey yapıyorsanız ondanda olabilir

Almithara

Yavru olduğu için dişlerinin kaşınması, dolayısıyla ısırması çok doğal. Isırabileceği başka oyuncaklar ( kemirme kemikleri satılıyor mesela) bulabilirseniz sizi ısırmaya çalıştığında ağzına onu verirsiniz ve sorun çözülür. :)

SerayA

köpekler birbirleriyle oynarken bir köpek diğerinin canını acıttığında canının acıdığını belli eden sesler çıkarırlar. Köpeğinizle oyun oynarken sizi ısırdığında canınızın acıdığını belli eden bir ses çıkarın ve oyunu bırakın. Bunu yaptığınız zaman köpeğiniz sizi ısırdığı zaman karşı tarafın oyunu bırakıp gideceğini anlayıp zamanla ısırmayı bırakır :D

Dişi kaşınıyor olabilir
Belki başka oyunlar istiyordur
Eğer çok canınız acıyorsa ona "hayır komutunu verin.