Ragdoll Kedi

Kuzucansu44

Yaa ben bu kedilere bayılıyorum. Hiç sahiplendiren de görmedim, satın almakta istemiyorum. Nerden bulabilirim acaba ❓ ❓

10 CEVAP

Oske22

Cins bu ama almanızı önermem bu alışverişe ortak olmayın. Bende cok beğeniyorum cok güzeller her kedi gibi. Onun yerine sokakta barınakta sahiplenilmeyi bekleyen yüzlerce binlerce muhtaç kedi var onları alın. Bizler talep ettikçe cins uretimi devam edecektir. Ve o hayvanların ne şekilde uredigi o kadar ortadaki. Çoğu kişi hayvan artık doğuramaycak dereceye gelince bırakıyor sokaga barınağa yaziktir günahtır. Sırf guzeller diye bu vahşete asla katilamam.

poughkeepsie

Satın almak istemiyorsanız bu kediye sahip olamazsınız maalesef paralı cins bunlar

BalliBadem

Bu kediyi bedava vereceklerine gerçekten inanıyor musunuz? Bence siz satın alıp destek vermemek için değilde para vermemek için satın almak istemiyorsunuz

poughkeepsie

niye soruyon o zaman bacım

sekerfare21

Barinaklara bakin, dusuk ihtimal dahi olsa olabilir.

Kuzucansu44

Evet, söyledikleriniz doğru ama benim zaten satın almak gibi bir amacım yok. Evde 2 tane kedim var. Sokakta da birsürü kediyi besliyorum. Sadece belki sahiplendiren bir yer vardır diye sormak istedim

Oske22

@poughkeepsie hic güleceğim yoktu vallahi :D Allahta Sizi güldürsün

BalliBadem

Cins kedi peşinde koşmanında almaktan çok bir farkı yok

Kuzucansu44

BalliBadem
Tam olarak bu kanıya nereden vardınız acaba? İstesem gider alırım yani ama doğru birşey değil. Belki sahiplendiren vardır diye sordum.

Kuzucansu44

Cins kedi peşinde koşmuyorum. Kedilerin hepsi eşit benim gözümde. Hepsi can sonuçta. Tekirleri de çok seviyorum