Irka Özel Royal Canin Mi N&D Mi ?

Ebra_erdem

Kedime Royal canının ırka özel mamaları var onlardan mi alsam yoksa şuan kullandığım n&d ye devam mı etsem yardimci olursaniz sevinirim

11 CEVAP

bbeyzvv

nd iyi geliyorsa devam edin

BalliBadem

Nd den memnunsanız devam edin yoksa rc yide deneyip karar verin

ND den devam edin

Oske22

Balıklı mamalar tüy dökümünü bir tik daha azaltıyor.

Oske22

Bir de düzenli tarayin. veteriner önerisiyle de tüy dökümü için vetoskin gibi şeyler kullanabilirsiniz. Ama kesinlikle sıfırlanmaz tüy dökümü biraz daha azalır sadece.

Oske22

Evet bazi ev kedilerinde protein vs fazla geldiğinden sorunlar oluşabiliyor. Öyle bir şeyler farkederseniz değiştirmeniz gerekir. Her mama hee kediye yaramıyor maalesef. Umarım sorun olmaz. Tuyu kadar omru olsun pisicigin :)

Ebra_erdem

Çok teşekkürler hepimizin bebeğinin tüyü kadar ömrü olsun :))

Ebra_erdem

Hills çok tüy dökümü yaptı bende tavsiye üstüne n&d aldım tüyü hala dökülüyor ama gözle görülür farkla azaldı iyi geldi gibi

Ebra_erdem

Kesinlikle tüy sağlığı için balıklı daha iyi

Ebra_erdem

Çok teşekkürler n&d yi 10 kg aldigim için bitene kadar kullanayim eğer memnun kalırsam devam edicem

Ebra_erdem

Taranmaktan hiç hoslanmiyo eski sahipleri alıştırmamış haftada 1 anca tarayabiliyorum çünkü strese giriyor :(