3 Aylık Presa Canario Mama Tavsiyesi

Hasant92

3 aylık presa canario cinsi köpeğime royal canin , brit care , acana hangi mamayı önerirsiniz barfla karışık vereceğim

2 CEVAP

Deryasatir

farklı başlığınızı görmüştüm brit care kullanıyorum onu tavsiye ederim ben memnunum yardımcı olabilmişimdir umarım.

Mehmetkr

Barfla karışık mama verilmez ya barf ya da mama vermelisiniz. Barf çok daha iyi onu tercih edin ama sadece barf besleyemezseniz mama olarak orijen acana ND Brit iyidir