Kedimin Burnu Akıyor

Minikbihter

6 haftalık bir kedim var daha dün veterinere götürdüm hiçbir sorunu yoktu ama bugün çok hapsiriyor ve burnu akıyor internette de kedi nezlesi yazıyor ama olsaydı dün anlaşılmaz mıydı?

4 CEVAP

Emrecanquel

Belki veterinere giderken rüzgar falan çarpmıştır. Bacaklarını kullanmasında sıkıntı veya titreme, ateş varsa endişelenebilirsiniz

BalliBadem

İnsanlarda dün sağlıklıyken sabaha grip olabiliyor Badem dede mevsim geçişinde oldu vitaminli şeyler yedirdim vitamin verdim burnunu sildim;
Kulak çöpünün tek tarafını suyla hafif nemlendirin sonra silin kuru tarafıylada silin 1 burun 1 çöp yani aynı pamukla 2 deliğide silmeyin

BalliBadem

Yalasın nolucak neticede arka tarafındaki dışkıyıda yalıyor ama yalasada içini temizleyemiyorlar burnunun silebilirseniz silin

Minikbihter

Ben silmeye yeltendim ama kendisi yalıyor yalamasina izin vermeyeyim mi