Fitmin Kedi Maması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Ben bu konularda acemi olduğum için içerikten çok iyi anlamıyorum. Şu an proplan kitten kullanıyorum ve Fitmin'e geçmeyi düşünüyorum ama hakkında çok fazla yorum bulamadım. Kullanan birkaç kişi koku yapıyor yazmış,bunu yaşayan var mı? Ve kedimin denemesi için numune isteyebileceğim bir yer var mı?

11 CEVAP

paytakpenguen

Korkutması kötü bir şey değil aslında içeriği iyi olan çoğu mama bu sonucu yasatabiliyor biz tahminimce 15 gündür kullanıyoruz ama aşırı koku olmadı bizde kumu temizleyince geçiyor direk buda kediye göre değişen bir şey galiba hiçbir mamada böyle bir sorun yaşamadık n& ve instinct kullandık daha önce. Şuan tüyleri epey yumuşak 1 ay önce taşlandı diye mi mamadan mı emin değilim, dışkısı da normal kabız veya ishal olmadı, aldığımızdan beri hiç kusmadı sindirim problemi yaşamadı diğer mamaları bazen kusuyordu, kepegi hic yok. Kan değerlerine de baktıracağım vete gidince onu da bildiririm size.

bbeyzvv

içeriği bence iyi ama 1.5 kiloluk alıp deneyin numune kedi üzerinde etki göstermez sadece sevip sevmediğine bakabilirsiniz

Carathras

Eğer kullandığım N&D, Klicker çıkmadan biterse bu sefer Fitmin alacağım.
@paytakpenguen sen mama talebi yapmış mıydın acaba ?

Carathras

Türkiye distribitörü sahibi Yağmur Atacan'mış :)

paytakpenguen

@Carathras ben mail attıktan 1 saat sonra, "iletişim bilgilerinizi iletirseniz dönüş sağlayalım" diye cevap gelmişti.. 2 gün sonra cevap verebildim, bu kez de onlar aramadi :D ama cevap yazdıklarına göre umut var gönderebilirler diye düşündüm.
Benim kedim pek seçici değil, tavuklu mamaları seviyor o yüzden direk 10 kg aldım. Bide instinct'i kıtlıkta bırakmışım gibi yiyor, anlayamıyorum içindeki hangi besin damağına bu kadar çok hitap ediyor..

paytakpenguen

hahah yabancı değilmiş :D :D klickerın ne zaman piyasaya sürüleceğini bende çok merak ediyorum

paytakpenguen

Biraz aşağı kadirin tr distribütörü çıkacak önünüze, oradan mail ile talep edebilirsiniz https://www.fitmin.com/en/contacts

paytakpenguen

traşlandı olacaktı o taşlandı değil#

Carathras

Bakalım ben deneyeyim şansımı ne olacak gönderecekler mi :P
Klicker umarım hayal kırıklığına uğratmaz beni çok beklentim var.

@carathras Klicker hakkında bilgi verebilir misiniz rica etsem?

@paytakpenguen Çok teşekkür ederim