Kedimin Pire Sorunu Var

Herkese Öncelikle Merhabalar sokaktan kurtardığım kedimde pire sorunu var çok kaşınıyor ve pireyi gördüm petshoptan pire ilacı alacaktım ancak pet Shop'ta olmadığı için kendi hayvanlarına kullandığı Bit ilacını sıktı ilk başlarda sıktığı zaman bir sorun görünmüyordu ama bugün pireyi gördüm hala Kedimin üzerinde geziniyordu nasıl kurtulabilirim bilmiyorum Yardım ederseniz çok sevinirim

6 CEVAP

Kevserhaksever

veterinere götürüp iç dış parazit aşısı yaptırmanız lazım. başka çaresi yok.

Emrecanquel

Ense damlası da iş görür ama sizin ve hayvanlarınızın sağlığı için illlaki aşı illaki kontrol

Peki Ne kadar aşı iç dış

Kevserhaksever

ilçeye göre değişiyor fiyatlar biz 80e yaptırıyoruz daha uyguna yapan yerlerde var, ama iç parazit aşısı da muhakkak yaptırın bazı dış parazitler iç parazite de sebep olabiliyor. Geçmiş olsun..

Byzkara

Fibrovet drop biz veterinerden aldik 40 tl evde kendimiz uyguladık.

GlsmKrpk

Pire varsa iyi bir markanın damlası ya da aşısını yaptırın.
Stronghold ya da Broadline iyidir