Acil Ve Önemli

mercanslmz

Resimdeki ne nolur çabuk cvp erkek 1.5 aylık

27 CEVAP

ZehraBulutt

Oluyor tabi erkeklerin memesi yok mu, siz 3 tanesini görmüşsünüz daha fazla oluyor, 6 ya da 8 olur genelde.

dtaylan03

Memeleri yahu, korkacak bişi yok ☺️

mercanslmz

Ay cok tşk ederim annem yara uçuşur fln değince korktum

gulyesilyurt

Siz üzülmeyin ilk kez kedi sahibi olan bende dahil çoğu insan başta kitle falan sanıyor ve endişeleniyor. İkimiz de anormaliz bir siz normalsiniz tamam. Neyse ortamı meme kıvamına getirdik:)

ZehraBulutt

Ben başka dalga geçicek şey buldum da siz başka duyar kasacak şey bulamamışsınız bence. Bu kadar ciddi olmaya gerek var mı gülün geçin işte, kimsenin yazdıklarında hakaret içeren bir ifade yok.
Proplan sponsorları başlığına gelin, orda da çok güzel dalga geçtim tavsiye ederim.

gulyesilyurt

Bunun ciddiyetle alakası yok şaka her iki tarafında gülüp eğleneceği bir şeydir aksi insanı rahatsız etmektir. Tabiki sizin tercihiniz herkes insan kırmaktan çekinecek meziyete sahip olamaz bu büyük lükstür :) kendi kararınızı kendiniz verebilecek yaşta olduğunuzu belirtip yolunuzdan çekilelim ki dalga geçecek başka başlıklara yönelesiniz belki BAŞINIZ GÖĞE ERER :pp

Kedimiriltisi

Hahahah :) ilk sahiplenince böyle oluyor. Kakasını veterinere götürmüşlüğüm var.

mercanslmz

Cvp lütfen

mercanslmz

Erkek kedide oluyor mu 3 tane var

ZehraBulutt

Ya tamam tecrübesiz olabilir insan da tek bir tane olsa kork ama çift halinde karşılıklı ve belli bir düzende olunca bunun meme olduğu gelir yani insanın aklına, ki daha önce kedi memesi de görmüşsünüz. Kusura bakmayın ama gayet de dalga geçilcek bir konu bence.

mercanslmz

³ ude farklı yerde ondan korktum hanımefendi dalga konusu değil bence bu

mercanslmz

³ ude farklı yerde ondan korktum hanımefendi dalga konusu değil bence bu