Acil Ve Önemli

mercanslmz

Resimdeki ne nolur çabuk cvp erkek 1.5 aylık

27 CEVAP

eylemcaliskan

Yahu önemli bir şey zannedip korkmuş ve yardım istemiş. İlk kedisidir ve ilk kez fark etmiştir. Herkes hayvan anatomisini bilmiyor. Öyle bir tavrınız var ki karşınızda olsa orakla kızın kafasını dağıtacaksınız

Cansumuezza

Memesi?

ZuhalSakiz

memişkosu :) endişelenmenize gerek yok erkeklerdede meme oluyor :D bildiğim üzere henüz embryo iken kadın olarak gelişiyor memeliler bu yüzden meme uçları oluyor kedilerde birer memeli :)

nilayy24

Burası tecrübesi olmayan insanların tecrübeli insanlardan bilgi alması için oluşturulmuş bir platform mu yoksa tecrübesiz insanları rencide etme platformu mu anlamış değilim doğrusu bu kadar tepki niye

LadyAndCat

Allah’ım...
diyorum başka şey diyemiyorum...

Cagglaa

İstemsizce güldüm ama bizim bi tane yavrumuz vardı veteriner erkek demişti ben daha sonra memelerini görüp kızım diye sevmeye başladım ta kii :)))))))))))))

mercanslmz

Hemen bu kadar tepki vermenize gerek yoktu
İlk erkek kedim hepsi dişiydi bilmiyordum ve korktum yağ bezesi falan mı diye güzel cevaplar için tşk ederim

sekerfare21

İnsanlarin da erkeklerinde var meme. Cinsiyetten once olusuyor vucutta.

Carathras

Ben şahsen alay etmeyi düşünmedim sadece biraz takılmak istemiştim art niyetim yok :)

nilayy24

Daha önce kedi memesi görüp görmemeyle alakalı değil. Erkek kedisi ilk defa olmuş ve bilmiyormuş. Gerçekten dalga geçecek başka bir şey bulamadınız mı pes yani

Simgebykl

Kediye olan ilginizi çok sevdim en azından ufakta olsa endişelenip yazmışsınız. Bendr öyleyim burada pek çok arkadaş dalga amaçlı linç başlatıyor. O tarz insanları takmayın lütfen. İlk kedi deneyiminiz olduğu için gayet normal bu tepkiniz. Tüyü kadar ömrü olsun inşallah :)

Cansumuezza

Memesi?

senaaa0508

Erkek kedide de meme vardır ve fotoğrafta ki memesi :)

Carathras

Bende olması ne kadar normal ise onlarda olması da çok normal :P

ZehraBulutt

Ya sabır çok acilmiş gerçekten, meme o meme