Cinsi Nedir Acaba?

Gokgokgok

Cinsini barınaktan aldığım için bilmiyorum. Sizce cinsi ne olabilir

8 CEVAP

Firuzecik

Cinsini bilmiyorum kırma galiba ama çok tatlı ve çok mutlu görünüyor ♡♡♡

kırma olduğu kesin belki çuvava veya teriyer kırması olabilir nasıl yazıldığını unuttum :))

SBKart2207

Köpeklerin cinsini çok bilmem ama maşallah çok tatlı umarım birlikte güzel sağlıklı uzun bir hayat geçirirsiniz :))

BalliBadem

Alopekis diye bir ırka benziyor onun kırması olabilir

ZuhalSakiz

Alopekis veyahut kokoni olabilir lakin en doğru şeyi veteriner söyleyecektir uzun ve sağlıklı bir yaşam diliyorum

mishathecat

Abimin de böyle bir köpeği var, bembeyaz ona Rus finosu ve Tonya finosu diyolar onlar da emin değil :) Bu sayfadan resimlerine bakabilirsiniz:
https://sosyal.petlebi.com/u/TheQuinParis

crenxx

Rus finosu bence ve çook tatlı

oscar3535

Alopekis ve rus finosu kırması gibi maşallah allah uzun ömürler versin