Bu Nedir???

Aysenmstura

Daha yeni olmuş düzenli kontrol ediyorum her yerini çünkü. Kabuk olmuş pislik mi yara mı anlayamadım. Silmeye çalıştım ama homurdandı. Ne yapmam gerek.

18 CEVAP

LadyAndCat

Yara gibi duruyor :s

Anonymus552223

Neresi o

Anonymus552223

Batikon sürun varsa

lwb

kısır mı? kurumuş iltihap da olabilir pyometra göstergesi gibi.

lwb

vajina olduğundan emin misiniz? anüs gibi duruyor, vajina daha çok tüylü ve bu kadar açık olmaz genelde.

zeynsudd

Yaladığında sıkıntı olmaz . Biz ağzına sürmüştük batikonu

ZehraBulutt

Kurumuş kaka bence.

zeynsudd

Pislikte olabilir , yaladıktan sonra mı çektiniz?

Anonymus552223

Ha yok surmeyin o zaman ben deride sandim. Ciftlesmis olmasinlar

Aysenmstura

Epiglottis
Hayır çiftleşmediler kızgınlık döneminde ayrı tuttuk. Kızgınlıktan çıktı 2 gün önce oğlan hiç yaklaşmıyor yanına zaten. Kafalarına göre takılıyorlar birbirlerini umursamıyorlar hiç.

Aysenmstura

Başına gelen bilgisi olan varsa ne yapmam gerek endişelendim?

ZuhalSakiz

En iyi cevabı veteriner verecektir kabuk bağlamış bir yara gibi duruyor

Aysenmstura

Pamuğu ılık suyla ıslatıp silsem zararı olur mu ki?

Aysenmstura

Ilık suyla ıslatıp pamukla temizledim yara görünümü yok ama takip edicem

Aysenmstura

Epiglottis
Batikonumuz var ama dişi kedimin vajinası. Yaladığında sıkıntı olmaz mı?