Arkadaşlar Çok Acil!!

betulylmz

Doğum yapan anne ve 9 yavrusu vardı ben bakıyorum yer yaptım ve rahattilar 1 hafta oldu doğum yapalı bugun baktım 2 yavru eksik aradım taradım kuytu kapali bir yerde sesleri geliyordu annesi götürmüş 2 yavruyu Oraya kalan 7 yavru da yaptığım yerdeler anne neden böyle bir şey yaptı o 2 yavruyu almak lazım mı oradan

9 CEVAP

Oske22

Diğerlerini de götürür merak etmeyin.

Oske22

Kendini güvende hissetmedigi icin de yavrularını taşıyor olabilir. Diğer günler de gözlemleyin.

betulylmz

Acil arkadaşlar çok acil

GlsmKrpk

Pek anlamam ama burada hamile kedi bakmış çok tecrübeli arkadaşlar var.
Gözlemleyin şayet diğer yavruları yanına taşımıyorsa 2 yavrudan vazgeçmiş olabilir. Sütü azalmıştır en güçsüzleri ayırmıştır vs.. Ya da yavruları başka güvenli bir bölgeye taşıyordur, umarım öyledir

LadyAndCat

Siz ellemeyin. O bilir bakacağını.

LadyAndCat

Napacağını...

bbeyzvv

bence kedi sütü tozu alın veya süt anne bulun 9 yavru fazla gelmiş olabilir eğer emzirmezse fazla gelmiştir veya hastadır yavrular

Anonymus552223

Eğer digerlerini de taşirsa yaptiginiz yeri begenmemistir. Onun tasidigi yere kapali bir kuti koyun. Ama sadece 2 yavruyu uzaklastirip birakiyorsa yavrular hasta olabilir.

betulylmz

Kedi değil arkadaşlar köpek belirtmeye unutmuşum. Vazgeçtiğini yavrular dan sanmiyorum çünkü onların yanına da gidiyordu ama asiri yağmur yağdığı için aldık 2 yavruyu annesinin yanına koyduk orda ölebilirlerdi diye