Kedinin Eşya Taşıması Normal Mi?

ZuhalSakiz

Kedim 1 yaşında dişi bir kedicik evde bulduğu eşyaları ağzına alıp evde gezdiriyor sevdiği eşyaları kama kabına sevmedikleri o tuvalet kabına gömüyor bu eşyalar her zaman değişiyor şuan ip ile bağlı küçük sünger topu gezdiriyor ipinden tutup (köpek gibi) ara sıra battaniye yorgan vb taşıyor arada çoraplarımizi kaçırıyor bu huyu sorun yaratır mı?

7 CEVAP

BalliBadem

Haha manyaklar hepsi ya yerim onun aklını :D

ZuhalSakiz

@BalliBadem Birde ekstradan kulak emme huyu var kulaklarımı emmekten ağız çevresi yara olmaya başladı Geceleri veyahut uykusu geldiğinde mırıl mırıl koynuma sokulur sarhoş suradı yapar patileri ile kafamı kendisine çeker cuk cuk emer kulağımı emerken okadar mest olur ki anlatamam

ZehraBulutt

Çok tatlı ya, sevdiklerini mama kabına, sevmediklerini tuvalete götürüyomuş bi de :)

BalliBadem

:P kediler garipler ama tatlılar

ZehraBulutt

Yorganı nasıl taşıyo amma güçlüymüş :)

ZuhalSakiz

Bende hayret ediyorum koskoca yorganı yataktan aşağı çekiyor ???????? kapı ağzına getirip orada bırakıyor

Oske22

Benimki de ipleri alip kaçırıyor ama saklama huyu yok. Ben normal olduğunu düşünüyorum. Yaptıklarına çoğu zaman aklim ermiyor :D