Kedim Hasta:(

ndlce

kedim gençlik hastalığına yakalandı annesinde de varmış iyileşir mi sizce 2.5 aylık tedavi görüyor şu an kedisi bu hastalıktan sonra iyileşen birileri var mı umudumu kaybetmek istemiyorum:(

2 CEVAP

Anonymus552223

Bunu diger sorunuza da sormustum. Genclik hastaligina yakalanan bir kedi nasil dogurmus ve yavrularina bakabilmis? Atlatmis mi suan annesi

ndlce

annesinde de dün tespit edilmiş başka kediden bulaşmış olabilir ikisine de