Mama Önerisi

AydannD

Merhaba. Kedim neredeyse 2 yaşında pro plan kısırlaştırılmış mama kullanıyorum. Sokak kedisiydi ve daha önceden de sağlıksız mama deneyimi olmuştu. Pro plan mamayı değiştirmek istiyorum ancak diğer kaliteli mamalar biraz cep yakıyor verecek gücüm yok içeriği pro plandan daha iyi ve aynı fiyat bandında olan bir mama önerebilecek var mı??

17 CEVAP

AydannD

Evet ben de okudum o şeyleri o sebeple çok etkilendim. Siz ne kullanıyorsunuz acana mama olarak @Oske22

AydannD

Teşekkür ederim ben de n&d ye ısındım gibi şimdilik bir de arkadaşların diğer önerilerini de okuyacağım