Mama Önerisi

AydannD

Merhaba. Kedim neredeyse 2 yaşında pro plan kısırlaştırılmış mama kullanıyorum. Sokak kedisiydi ve daha önceden de sağlıksız mama deneyimi olmuştu. Pro plan mamayı değiştirmek istiyorum ancak diğer kaliteli mamalar biraz cep yakıyor verecek gücüm yok içeriği pro plandan daha iyi ve aynı fiyat bandında olan bir mama önerebilecek var mı??

17 CEVAP

bademthecatt

Brit care olabilir missy,cocco çeşitleri güzel

Elifozdemrrr

Hills balıklı olabilir o da kaliteli ve kediler çok seviyor fiyatı pro plana hemen hemen yakın

Kuzucansu44

Nd olabilir. Fiyatı Pro Plan'dan biraz fazla sanırım

Oske22

Bende mama arayisindayim suanlik felicia kullanıyorum zararlı bir şeyi yok ama et de yok o yüzden kendim evde ey vererek destekliyorum. Daha uygun ve iyisini bulursam geçerim ama bu iyi geldi tüylere falanda

Oske22

Cok var ama içinde et yok. Onu da siz et vererek destekleyebilirsiniz.

SerkanO

ProPlan’ı neden değiştirmeye çalışıyorsunuz?

Franke

Bozita.İsveç gibi hayvan haklarında ilk sırada olan bir ülke üretimi ve avrupa da en çok tüketilen mamalar arasında içerigini incelemenizi tavsiye ederim sağlıklı günler

LadyAndCat

Pro Plan iştah açan bir mama. İçinde %16-17 oranında et ve yumurta bulunuyor. Yüzde 41 protein içeriyor.

AydannD

Yani değiştirmeyeyim mi? Çok fazla pro planı eleştiren ve içeriği daha iyi mamalar alınabileceğibi söyleyen insanlar gördüm o sebeple değiştireyim dedim

Oske22

Evet hayvanlar üzerinde deney yapıldığı ve o fiyatı hakermedigi icin eleştiriliyor. Ben kullanmadım hic bilmiyorum ama ben sirf hayvan deneyi icin bile kullanmazdim :(

Oske22

Yani deneyin isterseniz bütçeniz uygunsa. Herhangi bir sorun olmazsa devam edersiniz zaten. Bazi kedilere fazla gelebiliyor özellikle de hareketsiz olanlara. Dikkatli olmak lazım

AydannD

Bizimki maşallah hareketli ama biraz cep yakıyor gibi denemekten zarar çıkmaz bakalım teşekkürler

AydannD

Teşekkürler öneriler için

AydannD

@SerkanO pro planın tahıl oranı yüksek ve et oranı düşük gibi geldi diğer kaliteli mamalara göre. Kedim pek doygun hissedeniyor kendini proteini biraz daha yüksek bir mama almak istiyorum o sebeple pro planı bırakmayı düşündüm.