Felix Yaş Mama İçin Yardım

kedimelsa

İyi akşamlar bugün kedime 2 tane yaş mama aldım acelem vardı ve britcare yavru kedi tavuklu yaş mama alıp birde yanında felix somonlu (yetişkin) almışım el alışkanlığı kapının önündeki canlara alıyordum şimdi 2 aylık kedime Felix somonluyu bir kaşık da olsa verebilir miyim sizce ağır gelir mi zararı olur mu

5 CEVAP

bademthecatt

Ara sıra vermenin bir zararı olmaz önemli olan sürekli vermemek korkmayın o kadar da yani verebilirsiniz

balakan_birce

Uzun vadeli kullanmanızı önermem felixin içinde şeker olduğu için ama öyle bir iki paketten bir şey olmaz :)

BalliBadem

Aynılar demedim hemen hemen aynı dedim aradaki tek fark şeker gibi zaten felix ede şeker basmamışlardır içine azcık vardır

BalliBadem

Brit ile hemen hemen aynılar ztn

Alaracatlover

Brit ile aynı değiller britte en azından şeker yok yani daha iyi bişlr tercih felixden:)