Aşırı Mama Tüketimi

Drawhel

Arkadaşlar merhabalar, kızım Zifir'in mamasını değiştirmiştim, daha öncesinde Cat chow tavuklu kullaniyordum fakat şu an proplan somonluya geçtim sürekli mama yemek istiyor, mamasinin yerini biliyor kapı açık olduğunda bir şekilde gidip açıp yiyor ve evde olmadigimda iki üç öğünlük mama koydugumda bir öğün de yemeye başladı daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu?

4 CEVAP

gulyesilyurt

İkiside purina ürünü eğer elinizi zorlamayacaksa instinct, fitmin, nd olabilir.
Klicker çıkacak yakında yerli olduğu için fiyatı diğerlerinden uygun olur. Bu saydıklarımın hepsi purinadan iyidir

bbeyzvv

mamanızı değiştirmenizi öneririm hayvan deneyi yapan ve içeriği iyi olmayan bir marka ve önceden ben de almıştım iştah açıyor o yüzden çok yiyorlar doyurmuyor kolay kolay

bademthecatt

İştah arttıran bir mama birde tahıl dolu doymuyor olabilir

Drawhel

Hangi mamayı önerirsiniz peki tekrar cat chow 'a donmeli miyim? Cat chow kullanırken hiç böyle bir şey olmamıştı