Kedi Kulak Ve Göz Bakımı

EsraDogan2020

5aylık British shorthair oğluma göz akıntısı ve kulak bakımı için ne kullanmalıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum..

3 CEVAP

Öncelikle tanıdığınız veya güvenilir bir veterinere götürüp. Göz akıntısı için kontrol yaptırmanızı tavsiye ederim. Çünkü benim kedimdede göz akıntısı olmuştu. Kedinin bir göz kapağı nerdeyse kıpkırmızı olmuştu. Ben eczaneden gidip kediler için zararsız bir göz damlası istedim. Bana kendiside kedisi için kullandığını söyleyerek antibiyotik içerikli ağır bir göz damlası vermişti. Zor kurtardık hayvanı. Eğer normal çapak olduğunu düşünüyorsan. Pamuk ve içme suyu ile gözündeki akıntı kuruduktan sonra yavaşça bastırmadan silebilirsin. Kulak içinde normal su ve pamuk fazla işe yaramıyor. Çok az bir miktar limon kolonyası ve bir parça pamuk ile yavaşça kulağının kirli olan iç kısımlarını silebilirsin.(pamuk çok ıslak olmasın kulağın içine sıvı kaçmasın).

Kuzucansu44

Ben kedilerime ve köpeklerime bu ürünleri kullanıyorum.

https://ty.gl/kjgsjla

https://ty.gl/peijgeavl

QueenMete

Merhaba, ben de bu konuda araştırma yaptığımda ve kedimi sahiplendiğim kişinin de ayrıca tavsiye ettiği ürün Crystalin ... yorumlar gayet iyi inceleyebilirsiniz.