Kısır Kedinin Kızgınlığa Girmesi

mavicilek

Kedimi 2 hafta önce kısırlaştırdım fakat 2 gün önce kızgınlık gibi ama daha hafif bir şekilde kendini sevdirme ve miyavlaması başladı yeme içmesi oyun oynaması normal ama sanki kızgınlıkta nasıl geçer normal mi bu yardımcı olabilir misiniz

2 CEVAP

Oske22

Kızgınlıksa eğer normal değil kesinlikle. Tam kısırlaştırılmamıs olabilir.

NSukun

Kisirlastirdiktan sonra belli bir süre kızgınlık belirtisi gösterebiliyor hormonlar tam devreden çıkmamış oluyor eskisinden daha hafif geçiyorsa problem yapmanıza gerek yok hatta benim erkek kedim kisirlastiktan bir ay sonra dişi kedimle ciftlesti bile tabii ki çocuk olmadı sorun olarak görmeyin bu durumu