Kedimin Rahmi

Oske22

Az önce dayanamayıp kedimin kisirlastirma ameliyatını izledim. Ve sonra normal ameliyat videosu izledim internetten. Veteriner rahim diye çıkarttigi sey o kadar kalin ki etrafı da yağ bağlamış. Vet birazini temizlemis. Ultrasona gidene kadar meraktan çatlayacagim.
Rahim şişliği kalınlığı neden olabilir bilen var mi? Normal rahme gore çok kalın parmak kalınlığında. Normal değil yani.

18 CEVAP

Oske22

Evet güvenim kırıldı bir kere. Sağolun. Artık güvenmemiz gereken insanlara bile güvenemiyoruz. Eger hamile değilse de şikayet etmeyi düşünüyorum ki hamile olması imkansız.

Oske22

Hamile olduğunu düşünmüş Rahmi şişmiş ve 4 tane fındık büyüklüğünde sey varmış ona gore embriyo ama biz imkansız diyince bağırsak olabileceğini düşünmüs risk almamak icinde kapatmak zorunda kaldı. Ama bağırsak da olsa rahim de olsa olmasi gerekenden cok kalinmis yani bir sorun var ama ne sorun var bilmiyor. Ultrasona gidince çıkacak hamile mi değil mi artik. Ben de videoyu izleyince farkettim gerçekten cok kalin. İltihap veya kist diye düşünüyorum ama o hala bebek diyor bilmiyorum. Şimdi kendisinden şüphelendiği icin bizim masrafların yarısını o karşıladı. En azindan yani bunu yaptı :D umarım ciddi birşeyi yoktur tek duam bu artık olan oldu.

Oske22

Keske size atabilsem. Ultrason icin başka yere gideceğiz. Veteriner de o da yokmuş. İsterseniz size atarım bir yerden nerden isterseniz