Kedimin Rahmi

Oske22

Az önce dayanamayıp kedimin kisirlastirma ameliyatını izledim. Ve sonra normal ameliyat videosu izledim internetten. Veteriner rahim diye çıkarttigi sey o kadar kalin ki etrafı da yağ bağlamış. Vet birazini temizlemis. Ultrasona gidene kadar meraktan çatlayacagim.
Rahim şişliği kalınlığı neden olabilir bilen var mi? Normal rahme gore çok kalın parmak kalınlığında. Normal değil yani.

18 CEVAP

Ertasfunda

Bızımkınıninde yumurtalıklarinda parmak kalınlıgında kist çıkarmişlardı,kist olması yüksek ihtimal diye dusunuyorum,umarım iyileşir,cok geçmıs olsun,

Cansumuezza

Siz hangi veterinere gidiyorsunuz,bu anlattıklarınızın uzman bir hekimin ellerinde olması pek mümkün değilde

lwb

hekim anlasa gerçekten bebek mi değil mi diye ayırt edebilirdi diye düşünüyorum açıp bakmış sonuçta daha ne kadar ileriye gidilebilir. aynı hekime götürmeyin tekrar

Oske22

Kisirlastirmadan geri kapatmak zorunda kalmış çünkü hamile olduğunu düşünmüş. Bizde imkansiz diyince suan araştırıyorlar. Ultrasonda çıkacak bebek olup olmadığı ama yok yani eminiz. Baska ne olabilir. Kist olabilir dedik ama degil diyor. İcim icimi yiyor meraktan o derece. İnşallah ciddi bir sey değildir cok dua ediyorum. İkinci kez ameliyat kaldırır mi ayni ayda onuda bilmiyorum

Minikmuezza

Evet o hekime bir daha kedinizi emanet etmeyin bencede.bu arada kisirlastirma videosunumu cekmis ilk defa duydum bende isterdim konrol maksatli izlemek ama oyle birsey olmadi bizde sorunsuz gecti ama..

Cansumuezza

Hangi sehirdesiniz ozge hanim hangi vet bu?

Cansumuezza

Siz yinede koşulsuz güvenmeyin yine söylüyorum..

Cansumuezza

Boşu boşuna ameliyata yatti kediniz rahim yerine bağırsak çıkarıp geri soktuğunu bile düşünüyorum o derece. Neler gördük neler. Umarım bundan sonrası sizin için iyi olur. Veteriner Mehmet koç var bi uygulaması var hatta ona ordan bu olanları anlatır mısınız ne diyeceğini merak ediyorum açıkçası

Oske22

Evet vet de bağırsakla karistirmis olabileceğini söyledi. Boşuna ameliyat olmuş oldu ayrıca. Bakayim bir dediğiniz uygulamaya sağolun

Cansumuezza

Şaka gibi ya bide öyle söyledi ha
:( pes

Cansumuezza

Ben kısırlaştırma ameliyati izledim bir kaç kez çıplak gözle videonuzu gorebilseydim keske neyse dediğiniz gibi ultrasonda n çıkacak bakalım. Ultrasondan anlıyorsa tabi arkadaş :D

Oske22

İlk defa böyle bir şeyle karşılaşmış o yuzden o da çekmiş. Bize ve diğer arkadaşlarına göstermek icin. Bende kist olduğunu düşündüm ama kist böyle olmaz diyor 4 tane fındık büyüklüğünde yanyana embriyo var diyo. Bu mümkün mü ya? Cok saskinim.

Sedanurdrl

hala bir sonuç alamadınızmı

Oske22

Kedimin iyileşmesini bekliyorum bugün 4. Gün. Biraz kendine gelince ultrasona goturecegiz orda anlaşılacak her şey artık. Hamile değilse bile baska bir rahatsızlığı var kesinlikle.

Oske22

Küçük bir şehirde yaşıyorum Cansu hanım. O yüzden çok donanımlı değil veterinerler. Araştırdım ve bu veti buldum anca yorumlarda güzeldi vet hakkında. Cokta iyi bir adam kendisi ama ters gitti bazı şeyler.