Dişi Bir Ankara Kedim Var Ve 2 Gözü Farklı Renk Sağır Olup Olmadığını Nasıl Anlarım

dişi bir ankara kedim var ve 2 gözü farklı renk sağır olup olmadığını nasıl anlarım

5 CEVAP

KosanKelebek

Yanında elektirikli süpürge çalışınca korkmuyorsa sağır olabilir. Benim bir kedim hiç korkmazdi Sagir olduğunu öyle anladık. Malum kediler hiç sevmiyor yüksek sesleri

Kuzucansu44

Kulağının yanında parmak şıklatın, kedinin kulakları oynuyorsa sağır değildir. Yanii ben van kedimde bu şekilde anlamıştım

ZehraBulutt

Zamanla anlarsınız zaten sese tepki verip vermediğini, gözleri farklı renkse tamamen sağır değildir zaten, en kötü ihtimalle mavi gözünün olduğu taraftaki kulağı sağırdır bu da bir problem teşkil etmez.

Yagizsolakk

Vet. Hekim kontrolünde test yapınız bence.

Yagizsolakk

Şayet sagırsada çiftleştirmeyiz °!