Persian Dollface 5 Aylık Kaç Kg Olması Lazım

Ozgeozek

Merhabalar 5 aylık Persian kızım var kilosu sanki zayıf gibi nd marka mama kullanıyorum kaç kg olması lazım 5 aylık kızım

6 CEVAP

Anonymus552223

Bahsettiginiz sey bir kediyse 5 aylik 2.5 3 kilo olmali.

ZehraBulutt

Normal persian olsa 2,5 kilo olması gerekirdi, ama dollface ise 2 kilo olmalı, malum dollface olunca oyuncak bebek gibi ufak olmaları gerekiyor.

Ozgeozek

@Siyammm ne kadarda cahilsiniz kedi kedi değildir her cins kedinin kendine ait özelliği ve kg farkı vardır boş konuşma ikile duyar kascam diye bazen kendinizi şaşırıyorsunuz

Cansumuezza

5 aylık ve 1.5 kg bile değil. Aşırı zayıf

Siyammm

Kedinizin bebeksurat İran kedisi olduğunu yazmanıza gerek yok kedi kedidir . Sorunuzun cevabını bilmiyorum

Ozgeozek

Teşekkür ederim Zehra hanım 1.4 kg kilosu nd kullanıyoruz şuanda