Koku Sorunu

ferolet

Arkadaşlar kumunu günde 2-3 kere temizliyorum. Ama o odaya sinen kokuyu asla tam geçiremiyorum havalandırsam bile bi sonraki yapışına hoop yine aynı koku. Var mı bir tavsiyeniz? Siz neler yapıyorsunuz? Kum öneriniz varsa da alırım

17 CEVAP

nilayy24

Proline sabun kokulu kullanıyorum ben de onda da hiç koku yok öneririm

ferolet

Herkese önerileri için çok teşekkürler. Kaka yaptığında üstünü tamamen örtüyor bizim, ben de hemen gidip almıyorum biraz bekliyorum topaklaşsın diye ama yine de koku oluyor. Ve günde iki kere kaka yaptığı oluyor gerçekten poşet olsun çöp atma kısmı olsun bunları dert etmem hatta kokuyu bile etmem ama aile evinde yaşadığım için sıkıntı olabiliyor. Kum önerilerini de dikkate alacağım bir de şu koku hapseden çöp kovalarına bakayım