Kedi Çimi İlgisini Çekmiyor.

minnosumuz

Arkadaşlar selam, Kedi çimleri hakkında yorumlarınızı alabilir miyiz? Bir kaç markayla denememiz oldu. Lakin, bizim kızımız evdeki çiçeklerin yapraklarını daha çok sevdi gibi. Hekimimiz dönemsel yapar böyle şeyler dedi :) var mı sizde de evdeki yapraklara dayanamayan dostlar :)

1 CEVAP

Bende çiçek yapraklarına saldırı olmuyor ama. CarrefourSA' da ki kedi çimini alıp da denedim. Sonuç olarak sadece uçlarından azar azar ısırıktı. Zaten kediler çimi yerlerse midelerini rahatlatmak için yani kusmak için yiyorlar genelde. Çiçeklere saldırdığı zaman dikkatini başka bir şeye çekmeyi deneyebilirsiniz. İplik yada ucunda ip olan sopalar ile 2,3 dakika oynatıp dikkatini dağıttıktan sonra bunu çiçeklere saldırdığı her sefer yapın. 1,2 hafta tekrarladıktan sonra artık çiçeklere daha az saldırdığını göreceksiniz.