Kedi Kusması

Franke

Merhaba scottish fold 11 aylık minik dostum malt vermeme rağmen bir kaç günde bir kusuyor son zamanlarda sebebi ne olabilir? Gayet sağlıklı neşesi yerinde tükürük şeklinde tüy çıkarır tarzda bir kusma şekli

3 CEVAP

LadyAndCat

Çok yalanıyor olabilir.
Malt miktarı az olabilir.
Bir olasılık daha var mide rahatsızlığı.
Hızlı ve çok yemek yiyorsa olabilir...

balakan_birce

Bir kaç günde bir kumasi fazla gibi geldi bana veterinere bildirin isterseniz :/

Oske22

Evet ya malti yeteri kadar vermiyorsunuz ya mide rahatsızlığı var. Veterinere görünmekte fayda var. Bir hastalığı varsa ilerlemeden hemen teshis edilip çözülebilir