Kediler İçin Sürgülü Sineklik Sağlam Olur Mu ?

gayegoksin

Kedimi bu konularda çok önemsiyorum. Yazın onun olduğu odaların camı hiç açılmıyor. Balkona bile tek başına çıkmıyor . Önemsenmesi gereken bir konu çünkü kazara bile düşebiliyorlar . Annem buna sürgülü sinekliği çözüm bulmuş. Telleri de kalın diyor . Yeterince sağlam olur mu ? Aranızda bu konu ile ilgili bir bilgisi olan varsa çok sevinirim

2 CEVAP

NSukun

Çıkmayı kafasına koyarsa surguyu açabilir çok becerikli oluyorlar bu konularda sabit olsa daha iyi olur sanki

bademthecatt

Sabit daha mantıklı ama o zamanda cam iptal oluyor sürgülü de olabilir o kadar açamazlar sert sürgülü yaptırın ve malzemesi kaliteli olsun sürgülüler çabuk yıpranıyor