Gideceğim Evde Kedi Var

Bcanaydn

İzin yapıp memleketimize gidicez ama gideceğim evde bir kedi var 7 aylık kısır erkek.
Lodosu normalde almayacaktım komşum bakıcaktı ama o da izine çıkıyor. Şimdi ne olucak bilmiyorum 15 gün kalıcam hiç başka bir kediyle yan yana gelmedi bu zamana kadar ama bizimki de pek huylu değil lodos da 14 aylık erkek kısır

9 CEVAP

Siyammm

Ya kısïrlar zaten ilk gün görmesinler birbirlerini sonra koridorda karşılaştırın çantalarında. En son yüzyüze getirin inş sorun çıkmaz

Kedimiriltisi

Eyvah eyvah. Burnunuzdan getirir..

Anonymus552223

3 gun tek kalsa daha hayirli gibi. Kediniz stresli bir kedi zaten. Orada kedi olmasindan ziyade ev degisikliginden de hic hoslanmayacaktir

catmayacat

hiç rahat edemezler bence ilgilenicek başka birini bulun

Bcanaydn

Güncel
Komşum 10 gün idare edicek sonra oda gidicek bende 3 gün sonra dönücem o süre zarfında kimse olmicak yanında suyu kum kabı maması olduğı sürece 3 gün tek kalır mı

Anonymus552223

Ama su da var komsunuz 10 gun nasil bakacak? Gunde on dk ilgilenmeyle 10 gun uzun bir sure. Biraz sizin evinizde zaman gecirmeli

Bcanaydn

Çok endişeliyim de bilmiyorum ne yapıcam normal de ayarlıydı ama şu kısıtlamalar kalkınca izin verdiler direk

Bcanaydn

Burnumdan getirmesini de geçtim zaten sıkıntılı bir kedi stresli kalmvet kullanıyorum kabızlık yeni yeni geçti ne olduysa başımıza strese girdiği için geldi tekrar al başada yapmak istemiyorum

Bcanaydn

Gönlüm razı değil götürücem 2 haftadır kalmvet kullanıyoruz sakinleştirici. Eklemleri için ilaç kabızlık durumu tamam ben her şekilde ilgileniyorum ama kakasını yapmayınca pamuk al poposunu ovala bunu komşum yapar mı bilmem. Ayrı odalarda tutucaz mecbur koku alışverişi yaparız baktık hiç anlaşamıyorlar yan yana getirmicem hiç.