Yavru Kedilere Yaş Mama

Nuronroeee

Yavru kedilere hangi marka yaş mama önerirsiniz ve kaç aydan sonra vermeliyiz

5 CEVAP

Siyammm

2-3 ayken başlayın sorun çıkmaz .
Schesir. Bonacibo . Natuera . Gimcat .

Gourmet Gold yaş mama.
Hem uygun hem sağlıklı sayılabilecek bir marka.
Tabi ki daha iyileri de var.
2 aylıktan sonra azar azar verip alıştırabilirsiniz.

semsemo

animonda baby pate de güzel

bademthecatt

Gourmet %8 et var geri kalanı et ve türevleri neresi iyiki? Ayrıca içeriğinde şeker var sürekli kullanılacak bir mama değil. N&D,naturea,gimcat,nutri feline,schesir kullanabilirsiniz. Birde animondanın sadece carny olan serisi güzel carny olmasına dikkat edin.

semsemo

gourmet gold'un içeriği çok iyi değil maalesef. et oranı çok düşük.