Köpek Ve Kediyi Aynı Anda Sahiplenmek İstiyorum

tortiegolge

Daha önce kedi ve köpek bakmış olsak da ailemize daha önce aynı anda hem kediyi hem köpeği almamıştık. Bu sefer yalnız kalmalarını istemediğimizden iki yavruyu aynı anda sahiplenmek istiyoruz. Bu konuda gerçekten önerilere ihtiyacımız var

3 CEVAP

Gokgokgok

Kediniz küçük olsa yeter aslında köpekler kedilere o kadar tepkili olmuyor tabi bazıları benim köpeğim dişarıda gördüğü kediyi kovalardı ama yanına kedi alınca hiç bir şey yapmadı birlikte uyudular birlikte oynadılar oda köpeğe bağlı aslında bu arada köpeğimin cinsi golden dı yaşı 1,5 du kediyi aldığımızda kedi baya küçüktü 1-2 haftalık iyi anlaşmışlardı inşallah aldığınızda iyi anlaşırlar :)

Zukoo

Kedi ve köpekler birlikte büyüdüklerinde çok iyi sonuçlar olduğunu okumuştum. Bence önemli olan nokta ikisinin huyları. Kediler biraz daha tepkili olabiliyor. Uysal olmalı ki köpeciğe zarar vermesin.

BalliBadem

İkisinide küççükken almanız lazım