Bagisiklik Sistemi

Bensuozdemir

Arkadaşlar merhaba miniğim bugün kısırlaştırma operasyonu geçirecekti fakat bağışıklık sistemi düşük olduğu için veteriner hekimimiz bunu erteledi

Su an veteriner kontrolünde birlikte takviye almaktadır böyle bir durumla karşılaşan var mı şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim

2 CEVAP

SerkanO

Geçmiş olsun, veterineriniz en doğrusunu yapmış. Benim kedim de kısırlaştırmadan 1-1,5 ay sonra bağışıklık sorunu yaşadı. Veteriner bunun kısırlaştırmanın bünyesinde oluşturduğu bir durum olabileceğini söylemişti. Şimdi kısırlaştırsaydınız daha büyük sorun yaşayabilirdiniz muhtemelen. O takviyeler kedinizi toparlar, sonrasında yine kısırlaştırmasını yaptırırsınız.

YA ŞOYLE OLABİLİR VİTAMİN EKSİKLİĞİNDEN KISIRLAŞTIRILIRSA VÜCUT DİRENCİ DÜŞÜP HASTALANABİLİR BELKİ