Kedim Garip Bir Ses Çıkarıyor

crenxx

Kedim uyumaya yakın zamanlar gırlıyor fakat çok feci bir şekilde ben bunu mutlu olduğunun göstergesi olduğunu düşünüyorum fakat motor gibi bir ses sizce doğru mu düşünüyorum

13 CEVAP

dtaylan03

benim kedim de küçükken ve bilhassa yanımda uykuya yeni daldığında bir traktör gibiydi, ancak şimdilerde sadece okşadığımda ya da sabah uyanıp yanıma geldiğinde o sesi duyuyorum. üstelik daha kısık bir sesle gırıldıyor. endişe edecek bir şey yoktur zannımca

@crenxx
Benim ufaklık da yavruyken ve eve ilk getirdiğimde aşırı derecede mırlıyordu. Sanırsın aslan kükrüyor küçük 2 aylık bir yavru olmasına rağmen özellikle geceleri gürültülü bir ses ile mırlıyordu. Şimdilerde ise 9 aylık oldu ama neredeyse hiç yapmıyor o sesi yapsada çok sessizce yapıyor.
Tamamen mutluluk ile alakalı ama yinede şüphelendiğiniz bir durum var ise mutlaka veterinere götürmenizde fayda var.

crenxx

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

crenxx

Hayır dediğim gibi gırlama gibi ama çok şiddetli

BalliBadem

Güvenli bir yerde uyumanın huzurlu sesi

Melodie

Mutlu olduklarindaki cikardigi sese benziyor! :] keske kaydedip koyabilseniz buraya da emin olsak. Endiseniz varsa veterinere sorabilirsiniz.

Ayselgns

Hiç telaşlanmayın. Sakin ve huzurlu olduklarında hırıldarlar. Mia 5 senedir hırıldıyor. Hatta şuan yanımda yine hırıldıyor ;) tıslaması korku- kızgınlık , hırıldaması dinginlik demek ;)

Oske22

Horlama gibi bir ses mi? Benimki de uyurken arada horlamaya benzer bir ses çıkarıyor.

Ser77

Benim kedim yavruyken kucuk motor gibiydi korkmayin mutluluktan :)

Ayselgns

Hiç telaşlanmayın. Sakin ve huzurlu olduklarında hırıldarlar. Mia 5 senedir hırıldıyor. Hatta şuan yanımda yine hırıldıyor ;) tıslaması korku- kızgınlık , hırıldaması dinginlik demek ;)

Ayselgns

Hiç telaşlanmayın. Sakin ve huzurlu olduklarında hırıldarlar. Mia 5 senedir hırıldıyor. Hatta şuan yanımda yine hırıldıyor ;) tıslaması korku- kızgınlık , hırıldaması dinginlik demek ;)

Ayselgns

Hiç telaşlanmayın. Sakin ve huzurlu olduklarında hırıldarlar. Mia 5 senedir hırıldıyor. Hatta şuan yanımda yine hırıldıyor ;) tıslaması korku- kızgınlık , hırıldaması dinginlik demek ;)

Ayselgns

Hiç telaşlanmayın. Sakin ve huzurlu olduklarında hırıldarlar. Mia 5 senedir hırıldıyor. Hatta şuan yanımda yine hırıldıyor ;) tıslaması korku- kızgınlık , hırıldaması dinginlik demek ;)

Ayselgns

Hiç telaşlanmayın. Sakin ve huzurlu olduklarında hırıldarlar. Mia 5 senedir hırıldıyor. Hatta şuan yanımda yine hırıldıyor ;) tıslaması korku- kızgınlık , hırıldaması dinginlik demek ;)