Tekir Kedi Ve Aile

oguzz1919

merhaba 1 adet kuşum var ve tekir kediler zarar verir mi ve yaramaz lar mı

2 CEVAP

Yani kediye göre değişir. Bizim arkadaşın tekir kedisi var. Muhabbet kuşu ile yan yana oturabiliyorlar.
Ama bazı kediler cidden fırlama olabiliyor. Ne olur ne olmaz baş başa bırakmamakta fayda var.

Oske22

Kedi küçükse alışıyorlar. Benim kuşum 4 aylıktı kediyi aldığımda kedi de 2 aylıktı. Kuşum surekli kediyle oynamak istiyordu ama kedi saldırıyordu. Simdi kedim büyüdü artık oyun oynamak istemiyor o kadar. Yan yana dışarıyı seyrediyorlar. Ama dikkatli olmak lazim kedi bu. Yalniz bırakmayın asla. Beklemediğiniz bir anda saldırıp yaralayabili4