British Ve Scotish Kedi

Gamore72

İki kedim var.biri 3yaşında british diğeri onun oğlu 1.5 yaşında scotish. İkisinide kısırlaştırdık.Hangi mamayı yemeliler.kısır kedi mamasımı yoksa ırklarına özel mamayı mı.karar veremedim.ne önerirsiniz.tesekkürler

3 CEVAP

Kuzucansu44

Kısır kedi maması alabilirsiniz. Marka olarak Nd kullanıyorum ben, tavsiye ederim

Oske22

Kısır kedi maması daha mantıklı.

LadyAndCat

Kedileriniz dişiyse her türlü mamayı yiyebilirler. Erkeklerse eğer idrar yolu rahatsızlıkları çıkmaması için kısır mama kullanmanız iyi olur.