Köpeğin İle Kuşumu Birbirlerine Nasıl Alıştırabilirim

Beyza14

2 yaşında muhabbet kuşum ve 4 aylık maltese köpeğim var kuşum sürekli yanına gitmek istiyor fakat köpeğim onu yakalamaya çalışıyor nasıl alıştırabilirim?

4 CEVAP

Oske22

Köpek büyükmüş daha küçük olsaydı daha iyi anlasirlardi. İlk başlarda biraz saldırgan olabilir ama siz yanlarından ayrılmayın ve her yakalamaya çalıştığında kızın köpekler anlar zaten.

Oske22

Aynen sürekli devam edin bunu yapmaya. Benim kuşum da kedinin yanina gitmeye çalışıyordu kedi saldırıyordu. Öyle yapınca zamanla alışıyor ve büyüdükçe vazgeçiyor zaten. 4 aylik daha oyun oynatin sürekli enerjisini atsın güzelce. İkisine de eşit sevgi gösterin kıskançlık da olmasın

Gokgokgok

Alışması zor alıştırayım derken kuştan olmayın bence ayrı tutun kuşu kafeste tutun haftada iki gün ayırın bir odanın içinde o seçtiğiniz iki hafta uçurun gün size kalmış her günde yapalibilirsiniz

Beyza14

Kızıyorum fakat pek umursamıyor denemeye devam edeceğim teşekkürler :)