Kum Kokuyor

hilayza

Kedi kumu tam topaklanmıyor ve çok koku yapıyor. Acemiliğime gelmiş uygun fiyatlı diye kötü kum almışım. Uygun fiyatlılar arasından kaliteli önerir misiniz ?

2 CEVAP

Gkocg

Kum kediden kediye çok değişiyor anlam veremediğim şekilde.

Prolinedan memnun kalmayan üye çok burda ama ben memnun kalmıştım diğerlerine göre. Muazzam topaklanıyordu, çiş yaptıktan sonra yarım saat içinde. Onun gibi topaklanan daha bulamadım, yusyuvarlaktı. Sabunlusunu almayın ama aroması güzel değil. Deneyebilirsiniz bence

Şimdi lindocat deniyorum daha bugün döktüm. Topaklanması prolinedan kötü, koku için gözlemliyorum bakalım.

Refleks kırmızı kutu anlamadığım şekilde çok tozutuyor. Ama kokuyu çok iyi tutmuştu. Topaklanması prolinedan kötü lindodan iyi.

Akkum denedim. İyi topaklanıyor ama koku tutmasını beğenmedim pek. Proline daha uzun süre kokusuz kalıyordu.

Oske22

Normal kumlar tozutuyor zaten. Paletler daha iyi bence. Bende proline kullandım lavantalisini. İyi topaklaniyor ama
tuvaletini yaptığında cok vakit kaybetmeden alman lazım yoksa kokuyor. Birkaç tane daha kullandım da gerçekten adlarını hatırlamıyorum. Bir de kum kabını en azindan haftada 1 kez yıkaman lazim daha az kokuyor o zman