Vets Plus

ozturksude

ben normalde kedim için hep gimcatın maltını kullanyodum ama petlebide vets plusın maltını gördüm siz kullanıyomusunuz eğer kullanıyosanız iyi mi kediniz yiyor mu ?

3 CEVAP

BalliBadem

Lütfen soru filtresine yazın çok konuşuldu ve sağlıklı bi malt değil

Oske22

Bende sormustum daha önce. İçinde kediler icim zararlı şeyler varmış sanırım. Hiç riske görmedim o yüzden. Bence gimcat kullanmaya devam edin

bademthecatt

Tekrar yazayım buraya. İçinde kolza yağı var bu yağ çok zararlı kalp hastalıkları,kabızlık,kansızlık,böbrek rahatsızlıkları gibi sorunlara yol açıyor bu yağ kullanmayın bu maltı