Her Gün Kullanılmasının Zararı Olur Mu?

9 CEVAP

Cansumuezza

Su bardağında yerden yüksek bir yere koyarsaniz suyunu su tüketimi artar bu arada evet

Cansumuezza

Kedi çorbası daha mantıklı olur

@paytakpenguen
Sıvı tüketimini arttırmak için en sağlıklısı içme suyu. Ve ben bunun çok iyi bir yolunu buldum. Kedim eskisine göre 2 kat fazla su içiyor.

paytakpenguen

Anladım eğer tadını severse, tabakta sürünmezse önceliğim kedi çorbası olacak teşekkür ederim yardımınız için

paytakpenguen

@LastBritishShorthair paylaşabilirseniz sevinirim, gerektiğinden çok daha az su içtiği için farklı arayışlara yöneldim yaş mamaya ek olarak

Mama ve su kabının yanına ekstra bildiğiniz seramik beyaz renkli bir çorba kase koydum ve su kabından daha çok kaseden su içmeye başladı 24 saatte 1 kase su+ su kabının yarısını içiyor. Günlük olarak kaseyi ve su kabını yıkıyorum.

Cansumuezza

Hayır surunmez bayiliyorlar %90 et suyu içeriyor zaten:)

Kedini su içmeye heveslendirmek istersen o seni izlerken bardağınla lıkır lıkır su iç sonra aynı bardağa su ekle ve kedinin önüne bırak. O da aynı şekilde iştahla sudan içer %100. Bir iki sefer sonra bardak yerine yere su dolu kaseyi bırak. Kaseden su içmeye alışmışta olur.

paytakpenguen

Daha önce duymamıştım hiç deneyeceğim ballandıra ballandıra su içeyim de görsün:D Su kabimiz celik, yanına seramik de ekleyeceğim teşekkür ederim önerileriniz için