Aktif Karbonlu Kum

eraymaden67

magicsand aktif karbonlu kum kullanan var mı fiyatı çok uygun geldi koku tutması vs nasıl merak ediyorum vancat reflex falan iyi ama kuma okadar para vermek bütçemi aşıyor.

2 CEVAP

kedimelsa

Akkum yada lindocat uygun fiyatlı ve ben memnunum

@eraymaden67
Merhabalar.
Yaklaşık 6 aydır Lindo Cat
kedi kumunu kullanıyoruz. Tam bir fiyat performans ürünü. Tozutma neredeyse hiç yok. Topaklanma gayet başarılı.15 günde bir bütün kumu değiştiriyorum.10 litre bir paket kum bir ay yetiyor. Korkusuz ve ince taneli kullanıyorum. Daha öncesi bu markanın ince taneli lavanta, bebek pudralı ve marsilya sabunlusunuda kullandım. Ama parfüm kokusu kedinin üstüne siniyor. Bana pek sağlıklı gelmedi bende kokusuz kullanıyorum. Sizde bir paket alıp deneyebilirsiniz. Fiyatı sadece 20 TL.