Mama Orjinalliği

Ebrarh

nd mama aldım önceki aldığımda açma kapama çırtcırtı vardı ama bunda göremedim orjinal olup olmadığını nerden anlarım çok sahte mama yorumu görüyorum

6 CEVAP

@Ebrarh
Avrupaya dağıtılan bazı N&D mama paketlerinde çırt çırt olmadığı Farmina tarafında doğrulanmıştı.
İsterseniz içinizi rahatlatmak amacıyla Farmina'ya mail atıp tekrardan teyit edebilirsiniz.
Bu site güvenilir. Ve mamaların fiyatları orjinaline en yakın ve daha uygun fiyatlar.

Oske22

O zaman sorun yoktur. Ben ******** gibi sitelerden aldınız diye sordum. Kullanabilirsiniz bir şey olmaz. Kavanozlara koyabilirsiniz çıtçıtlı değilse

Ebrarh

anladım teşekkür ederim :)

Ebrarh

Ben Bi tek bu siteyi kullanıyorum zaten sadece bu sefer böyle olması beni şaşırttı :)

Oske22

Nerden aldiniz?

Ebrarh

bu siteden