Tüy Toplama Eldiveni

yusufsaygin2

Bu ürünü kullanan var mı? Yorumlarınız, izlenimleriniz nasıl acaba? Ayrıca hangi markayı kullandığınızı belirtirseniz çok iyi olur"

10 CEVAP

Cansumuezza

Evet baya güzel topluyor ama benim kedim oyun zannedip ısırıyordu o yüzden tarağa geçtim

yusufsaygin2

@Oske22 hani bir furminatorün fiyatına bakıyorum bir onun, düşünmüyor değilim ben de gerçek mi bu fiyata böyle bir performans

Oske22

Guzelse bende deneyim. Furminator almadim fiyattan dolayı bende. Hem o kadar para vercem hem de taratmayacak haa :D

Kedimiriltisi

Önce bi tur kuru sonra hafif ıslak geçiyorum ben. Çok güzel topluyor.

dtaylan03

Ben eldiven kullanıyorum, zira eldiven dışında başkaca bir materyali kabul etmedi kedim. Eldiven doldukça temizleyip tarıyorum ve her tarayışımda ciddi miktarda tüy topluyorum. Marka farketmez bence hepsi aynı ürün aslında. Ancak indirimde denk getirilirse 20 lira civarında alınabilir. Tarama sonrası rulo ile kalan tüyleri de aldığımda fena olmuyor. Furminatör en dahil aldığım birkaç farklı tarağı atıl bıraktım, kedim istemediği için. Eğer kediniz izin verirse furminatör tarzı bir tarakla tarayıp en son eldivenle kalan tüyler de alınabilir..

Oske22

Bende merak ettim. Kedim tarakla taranmayı sevmiyor. Videolarda göründüğü gibi çok tüy alıyor mu acaba :D

Kuzucansu44

Ben furminatör de kullanıyorum, eldiven de. Tabiki furminatör kadar tüy alamıyor ama güzel bir ürün. Markasını bilmiyorum ama ******** veya ***********'dan almış olmam lazım

BalliBadem

Ben çok memnunum bu tarak ve yapışkan rulo yetiyor 2 başlıklı tarağım var ama hiç kullanmıyorum onu çok güzel bi ürün bence

@yusufsaygin2
Kedi eldiveni tüyleri iyi topluyor fakat eldiven tamamen tüyle kaplandıktan sonra yıkamadan tekrar tüyleri temizlemek zor oluyor. Marka olarak en uyugunu neyse onu almanı tavsiye edebilirim. Ekstradan bir kedi tarağı da almakta fayda var. Tarak ile her gün masaj niyetine temizlik yapabilirsiniz. Furminator ile de 2,3 günde bir ölü tüyleri temizlersiniz. Furminator ölü tüyleri alıyor. Ama fazla sert kullanımda kediye zarar verilebiliyor. Kedili evde Furminator şart bende Short Hair M/L var biraz fazla büyük geliyor. İstersen S olan modellerden al. Fiyat olarak da orjinalleri yaklaşık 150 TL, ben 143 TL' ye almıştım. Kedinin tüyüne göre farklı modellerde var short hair/long hair.

BalliBadem

Ali bey, tarağı yıkamaya gerek yok ve tamaman dolmasınada gerek yok eldiven elinizdeyken diğer elinizle tarağın parmağından alta doğru parmağınızı sürttürün tüyler altta toplanıp kolayca alınıyor