Kedimi Nasıl Sakince Banyo Ettiririm

Kurnaz123

Kedim nasıl sakince banyo ettiririm

8 CEVAP

ZehraBulutt

Ancak çok kirliyse yıkanır, kirliden kastım kendi kendine temizleyemeceği bir şey bulaşırsa tüylerine boya gibi yağ gibi. Kedim kirlenmiş bi yıkayıp geleyim olmaz yani.

ZehraBulutt

Ettiremezsiniz, kediler yıkanmaz.

Oske22

Bence banyo yaptırmamak daha mantıklı. Kediler icin zararlarina internetten bakabilirsiniz

ZehraBulutt

Sokaktan yeni mi geldi?

poughkeepsie

Kirden kastınız ne? Dışkı, yağ vs gibi temizlenmesi zorlu olan şeyler dışında yıkamamanız çok daha iyi. Kedim ishal olduğu için yıkamak zorunda kalmıştım sabaha kadar yanıma yanaşmamıştı. Psikolojisi bozulmuştu

Yikamadan önce suyun ısısı sampuani havlusu hepsini hazırlayın. Mümkünse tirnaklari kesilmiş olsun. Zemin kaygan olduğu için korkacaktir o yüzden altına bir bez bir havlu ne varsa serin onun üstünde yıkayın. Başını en son elinize su alıp siliverin kulaklara su kaçmasın ona dikkat.

Kurnaz123

Çok kirli
Ama

LadyAndCat

Kediler yıkanmaz.
Nesi var ? Neresinde ne kiri var?
Ev kedisi değil mi bu??