Kedim Yatağında Uyumuyor

Kurnaz123

Kedim yatağında uyumuyor

5 CEVAP

ceydacorek

benimki de uyumuyor nerde isterse orda uyuyor

BalliBadem

Tarak yada kedi evi gibi şeyler alırken böyle beklentilere girmeyin çünkü genelde kullanmıyorlar ben kendim yatak yaptım bazen yatıyor ama genelde başka yerlerde yatıyor birde yatmayı sevdiği bir yere koyup deneyin

Oske22

Beğenmemiştir

sekerfare21

Kedin karar vermemis yatagi olduguna. Bu da kedinin yataginin o bolge olmadigini gosteriyor zaten. Kedin nereyi yatak olarak goruyorsa o bolge kedinin yatagidir.

KediVelisi_

Kediler bizim belirlediğimiz değil kendi keyiflerinin istediği yerde uyuyor genelde :) illa kendine ait bir yeri olsun istiyorsanız kediler için olan cam hamaklarından edinmenizi tavsiye ederim sevmeyen kedi görmedim mutlaka vardır yüzde yüz yatar diyemem ama çoğu üzerinden inmiyor benim ki 7/24 orda :)