Kedi Kumu Önerir Misiniz?

omarkai38

10 gün önce kedi sahiplendim o gün bana yakın olduğu için metro marketten aro kedi kumu aldım ama çok memnun kalmadım. 10 gündür hergün hatta bazen günde 2 kere temizlememe rağmen kum çok koku tutuyor ve sanırım topakları alırken parçalanıyor gibi. Sizin önereceğiniz güzel kumlar var mı? Şimdiden teşekkürler.

16 CEVAP

Gkocg

Ya ben proline kullanmıştım. Lindocat çok övülünce merak ettim dün koydum. Topaklanması prolinedan kötü. Anlamadım gitti valla