Merabalar Ben Selin 1 Yasinda Kopege Sahibim Savah Tan Beridir Bir Kaç Deda Tükürük Seklinde Kustu

sedaemir

Kopegim sabahtan beri birkaç defa kustu 1 yasinda ve bogazinda hiriltiya benzer ses cikariyor dogustan beri sizce veterinere goturmelimiyim

5 CEVAP

tugbagursoyy

Hiçbir hayvan için normal bir durum değil kusma cins farketmez

Berkaycihan

Durmanız hata diyorum , köpeğin cinsinede bağlı , cinsi nedir ?

tugbagursoyy

kusuyorsa tabi ki götürmeniz en azından veterinere danışmanız gerekiyor

sedaemir

Cinsi yorkshire terrier

Berkaycihan

Yorkshire terrier için normal bir durum değil .